Fotobudka na wesele – Wrocław

Wiele osób zastanawia się, czy warto wziąć na swoje wesele fotobudkę. Jest wiele za i przeciw. My z własnego doświadczenia możemy opisać nasze spostrzeżenia.
Wiele osób ma obawy, ze fotobudka tak zawładnie gośćmi, ze parkiet zostanie pusty. Po pierwsze fotobudka nie jest z nami przez całe wesele. Po drugie jeśli zadbamy o dobrą oprawę muzyczną gwarantujemy Wam, że ludzie będą woleli bawić się, niż stać w kolejce po zdjęcie. Pójdą tam dopiero wtedy, gdy zauważą, że jest wolne.
Fotobudka Wrocław to także doskonały pomysł na spersonalizowanie swojej księgi gości. Goście robią sobie zdjęcie, wklejają do specjalnego albumu i podpisują się. W ten sposób otrzymujemy bardzo ciekawe wspomnienia, do których z przyjemnością wrócimy.
Fotobudka to także ogromna atrakcja dla najmłodszych uczestników wesela, którzy niestety czasami nudzą się. To sposób, aby zająć ich i pokazać jak wesoło może być na weselu.
Naszym zdaniem fotobudka na weselu to strzał w dziesiątkę, dzięki któremu zaskoczymy gości i sprawimy im oraz sobie wyjątkową pamiątkę.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s